Fanatical Method Mix 2kg

Kód: MX1722
Značka: Tímár Mix

Zvoľte variant

Jeho pôvodné zložky ho povyšujú do prémiovej kategórie.

Detailné informácie

Varianta: Carp 2kg
Skladom (>5 ks) | MX1722
Varianta: Feeder 2kg
Skladom (>5 ks) | MX1739
Varianta: River 2kg
Skladom (>5 ks) | MX1746
Varianta: Tolstolobik 2kg
Skladom (>5 ks) | MX1753

Podrobný popis

BUSA

Ohňostroj pod vodou! Feeder Fanatical Busa vytvára vo vode oblak podobný dymu a láka nič netušiacich tolstolob9kov v blízkosti háčika s malými farebnými plávajúcimi guľôčkami, ktoré majú ovocnú, čerstvo zabalenú vôňu a chuť pripomínajúcu žuvačku. V závislosti od množstva pridanej vody je možné ho voľnejšie miešať a použiť na povrchový busing v kombinácii s plavákom. Podobne účinný môže byť aj v otvorenejšom feedrom košíku, či už pri dne, alebo v tečúcej vode, vtedy sa oplatí miešať menej najemno. Tolstolob9ky budú milovať stúpajúce častice!

CARP

Pôsobí na kapry, ale účinne priláka aj väčšie pleskáče. Je cenný aj pri súťažnom rybolove, jeho pôvodné zložky ho povyšujú do prémiovej kategórie. Za jeho žiarivo žltou farbou sa skrýva aj chuť a vôňa citrónu, bielej čokolády a pomaranča. Jemne pomleté ​​zrná kukurice a iných zŕn, ako aj kúsky omrviniek, sa vznášajú, keď kapor prechádza kŕmením. Fanatical Carp je možné použiť ako na plávanu,feeder,method lov.

FEEDER

Pre vysoký obsah kŕmnych surovín prémiovej kvality je to účinná zmes aj v malých množstvách. Vďaka jemne mletým zrnám sa zmes sladkých a korenistých vôní rýchlo šíri vo vode, takže rýchlo vzniká čarovný koberec kŕmenia. Hnedá farba je sezónne neutrálna, nevzbudzuje podozrenie ani v čistých, priezračných vodách, takže sa dá bezpečne používať po celý rok. Odporúčame na akýkoľvek feederový spôsob lovu, vďaka špeciálnej aróme pre malé aj veľké ryby!

RIVER

O túto kŕmnu surovinu sa môžeme spoľahnúť na záujem našich riečnych rýb, pleskáčov, kaprov, parmic a mrenov. Pridaná kvalitná syrová múčka zaručí lákavú vôňu a navyše tri rôznofarebné anglické omrvinky zostávajúce na dne vody umocňujú lákavý efekt zmesi natretej bledočervenou farbou. Jeho lepkavé zrná umožňujú lov v silnejších prúdoch. Oplatí sa to vyskúšať aj v kanáloch, môže vám to priniesť prekvapivé ryby!